Слики ·  Листа

Predlog-Ponuda za uspesna sorabotka !!!

Veles

Predlog-Ponuda za sorabotka (kako honorarna-rabota) so besplatno zaclenuvanje za fizicki lica vo My World i 250 Evra (ednokratno) za firmi-kompanii kako partneri na My World (so redovna reklama na...


Објавен на 17.5.2022 тука: Деловни контакти    Содржина   Контакт

Апартман Alex во центарот на Охрид

Скопје

Се изнајмува луксузен апартман во строгиот центар на Охрид.


Објавен на 15.5.2022 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Велосипед за деца 10-14 год.

Скопје

Се продава нов велосипед за деца од 10-14 год, возен само 3 пати. Добиен на подарок.


Објавен на 13.5.2022 тука: Спорт, Забава, Хоби    Содржина   Контакт

Soba za kratok relaks prestoj

Skopje

Soba za kratok relaks prestoj. Se naogja kaj rampa vo Skopje.


Објавен на 09.5.2022 тука: Соби-изнајмување    Содржина   Контакт

Baram devojka

Skopje

Baram kulturna zenska osoba za da zivee so mene vo Italija.


Објавен на 09.5.2022 тука: Маж бара жена    Содржина   Контакт

Изнајмувам стан во Аеродром

Скопје

Се изнајмува гарсоњера која е комплетно наместена во Ново Лисиче. Површината од 35м2 содржи ходник, тоалет,...


Објавен на 06.5.2022 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Потребен женски оператор за разговор

Скопје

Услов е основно познавање на англиски јазик, да сте вредни и одговорни. Направено е од дома. За повеќе...


Објавен на 06.5.2022 тука: Работа-нудам    Содржина   Контакт

Bandazi za Mercedes

Bitola

Prodavam 2 bandazi rezervni od Mercedes "C" klasa 1997 god. Na edniot bandaz ima guma 195x65x15 zimska. Dvete zaedno so se guma za 1000 den.


Објавен на 02.5.2022 тука: Автоделови    Содржина   Контакт

Аголна гарнитура

Скопје

Продавам одлично сочувана аголна гарнитура и дрвена трпезариска маса со 6 столици.


Објавен на 01.5.2022 тука: Мебел, Домаќинство    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Нема ништо за ова барање!
По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: