СИТЕ ОГЛАСИ

Дуќан во Т.Ц. Антико

Скопје

Се издава дуќан во Т.Ц. Антико, кој гледа на Партизанска.


Објавен на 16.10.2019 тука: Дуќани, Опрема    Содржина   Контакт

Стан продажба

Скопје

Се продава стан со површина 72+5м2 на 9-ти кат кај нова железничка станица.


Објавен на 04.10.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Се бара куќна помошничка

Скопје

Се бара куќна помошничка во Влае. Работно време секој ден по 5 часа.


Објавен на 04.10.2019 тука: Работа-нудам    Содржина   Контакт

Prodavam

Skopje

Prodavam Mercedes c180 benzin plin 97 god. so full oprema, itno. Cena po dogovor.


Објавен на 04.10.2019 тука: Автомобили    Содржина   Контакт

Kamera Go Pro Hero 7

Skopje

Se prodava nova neotvorena kamera Go Pro Hero 7.


Објавен на 04.10.2019 тука: Фото опрема    Содржина   Контакт