СИТЕ ОГЛАСИ

Stan vo Taftalidze 1 do gimnazija Nova

Skopje

Se izdava namesten stan od 35m2, na 1vi kat, vo Taftalidze 1 do gimnazija Nova.


Објавен на 15.5.2019 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Атрактивна локација

Охрид

Се продава парцела од 2247м2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е...


Објавен на 04.5.2019 тука: Плацеви    Содржина   Контакт

Продавам стан во Хром

Скопје

Продавам стан од 64 м2 во Хром.


Објавен на 03.5.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Продавам стан - итно

Скопје

Продавам стан, во зграда стара 4 години. Станот има една спална и една мала детска соба, дневна, трпезарија и...


Објавен на 30.4.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Лектор по македонски јазик

Скопје

Овластен лектор по македонски јазик, врши лекторирање и јазично уредување на секаков вид текстови и...


Објавен на 26.4.2019 тука: Други услуги    Содржина   Контакт

Masaza Skopje

Skopje

Devojka za diskretni sredbi. Kontakt na tel. od 12-22h.


Објавен на 26.4.2019 тука: Жена бара маж    Содржина   Контакт

Продажба на стан

Скопје

Се продава стан од 54м2 во Припор, Кисела Вода. Станот е на трети кат, со лифт, сопствен паркинг и подрум, во...


Објавен на 26.4.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт